Czwartki lekkoatletyczne

W maju rozpoczęła się wiosenna edycja ,, lekkoatletycznych czwartków”. Zawody wiosenne mają większy zasięg, uczestniczą w nich uczniowie z terenu powiatu. Tym samym rywalizacja jest większa. Uczniowie naszej szkoły zaliczyli bardzo udane występy zarówno 12 jak i 19 maja, poprawiali swoje rekordy i stawali na podium tak w konkurencjach biegowych ( 60 m, 300 m ) jak i w konkurencjach technicznych ( skok w dal, rzut piłeczką palantową).

W wiosennej edycji startowali następujący uczniowie: Natalia Nowakowska, Miłosz Ptak, Zofia Krzywiźniak, Patrycja Wróbel, Gabrysia Gania, Diana Cierpik,Ola Junczak, Stella Pawlak, Wiktoria Kupczyk, Amelia Chmiel, Małgorzata Burzała, Kamil Sołyga, Błażej Miś.

Jeszcze w tym roku szkolnym planowany jest finał miejski na dzień 31maja i zakończenie cyklu wiosennego na 15 czerwca.

MJ