Dzień Edukacji Narodowej

15.10.2021 o godzinie 10:00 odbyła się uroczysta akademia w sali Domu Ludowego. Pani dyrektor- Anna Krawczyk powitała przybyłych gości, nauczycieli, pracowników, rodziców oraz dzieci. Podziękowała za trud wkładany każdego dnia w wychowanie i edukację dzieci. Uczniowie klasy V oraz przedszkolaki przygoroltowali część artystyczną pod opieką Mirosławy Jańskiej, Eweliny Jokiel, Patrycji Gola-Olek. W tym dniu również dzieci z oddzału przedszkolnego podziękowały i pożegnały panią Iwonę Dębską- nauczycielkę przedszkola, która odeszła na zasłużoną emeryturę. Po części artystycznej przewodniczżca Rady Rodziców- Magdalena Góra- Nawrot również podziękowała i wręczyła kwiaty na ręce pani dyrektor oraz pani Iwony Dębskiej. Dla każdego pracownika nie zabrakło również pięknych kwiatów i podziękowań. Dziękujemy rodzicom za przygotowanie poczęstunku.