"Najładniejszy Różaniec"

Konkurs na „Najładniejszy Różaniec”

Módlcie się, módlcie się wiele, Każdego dnia odmawiajcie Różaniec”

Jan Paweł II

Ogłaszam konkurs na najładniejszy różaniec ! W celu zaangażowania jak najliczniejszej grupy dzieci i ich rodzin oraz głębszego przeżywania modlitwy różańcowej w Kościele, a także w naszych rodzinnych domach, ogłaszam konkurs na wykonanie najpiękniejszego różańca.

CEL KONKURSU:

Celem konkursu jest rozbudzenie umiłowania modlitwy różańcowej oraz rozwój talentów u dzieci. Celem jest również budzenie aktywności twórczej dzieci, pobudzenie wyobraźni i pomysłowości dzieci oraz wykorzystanie zdobytych wiadomości, umiejętności i dzielnie się nimi z innymi.

REGULAMIN KONKURSU:

Tematem konkursu jest różaniec wykonany dowolna techniką, indywidualnie lub rodzinnie. Zachęcam, aby wykorzystać najróżniejsze metody i pomysły na wykonanie różańca. Liczę na pomysłowość i oryginalność.

Czas składania prac: do 30 września

W konkursie mogą wziąć udział wszystkie dzieci naszego przedszkola. Klasy I i III

Do oceniania prac zostanie powołana specjalna komisja:

Prace oceniane będą 2 października.

Wszystkie różańce będziemy mogli oglądać i podziwiać na wystawie.

Zachęcam do udziału P. Gola-Olek