MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

W dniu 20 października w Poznaniu odbyła się duża impreza biegowa – Mistrzostwa Wielkopolski w sztafetowych biegach przełajowych. Wśród kilkuset startujących uczniów była też grupa biegaczek z naszej szkoły, które wcześniej wygrała zawody powiatowe. Nasza drużyna do Poznania udała się w składzie: Diana Cierpik, Wiktoria Kupczyk, Patrycja Wróbel, Zuzia Rupniewska, Stella Pawlak, Gabrysia Gania, Zosia Krzywiźniak, Amelia Chmiel. Po bardzo dobrym biegu a przede wszystkim ambitnej postawie do ostatniej zmiany dziewczęta zajęły miejsce 29 wśród 40 startujących zespołów. Bieg był dla wszystkich naszych uczennic przeżyciem wielu emocji, nowym doświadczeniem, które może zaprocentować na kolejnych zawodach.