ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

O godzinie 8:00 uczniowie, nauczyciele oraz rodzice uczestniczyli w uroczystej mszy świętej, którą odprawił Ksiądz Proboszcz Bolesław Głuszko. O godzinie 9:00 rozpoczęła się akademia. Uczniowie Szkoły Podstawowej w Myjomicach rozpoczęli zasłużone wakacje. W czasie uroczystego zakończenie roku szkolnego pożegnano wieloletnią dyrektor szkoły Annę Krawczyk. Pani dyrektor dziękowała za 10 lat pracy i wszystkie dobre chwile spędzone z uczniami, nauczycielami i rodzicami. Burmistrz Piotr Psikus wraz z Małgorzatą Fralą-Kędzior, naczelnikiem Wydziału Oświaty i Kultury, przekazał podziękowania i kwiaty oraz gratulował dobrej współpracy. Rada Rodziców, Sołtysi, Przewodnicząca KGW i uczniowie również pożegnali panią dyrektor kwiatami i życzyli sukcesów i realizacji planów. Uczniowie odebrali świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody za udział w konkursach i realizowanych w szkole projektach.